ÖZÖN OTOMOTİV

Özön Otomotiv; 1995 yılında Doğuş Otomotiv ile yaptığı sözleşme sonucunda Samsun’da Volkswagen markasının satış ve Volkswagen, Audi, Porsche, Seat markalarının servis bayiliklerini alarak kurulmuştur. 1998 yılında Türkiye’nin ilk Volkswagen satış ve servis konseptinin açılışı Samsun’da gerçekleşmiştir. Seat markasının satış bayiliği ise 2010 yılında Özön grup bünyesine katılmıştır.


Özön Otomotiv, yirmi yılı aşkın otomotiv tecrübesini İstanbul’a taşıyarak, Çekmeköy’de Volkswagen ve Audi Plazasını 2014 yılında hayata geçirmiştir. Audi ve Volkswagen binek ve ticari araç markalarının satış ve servis hizmetlerinin sunulduğu yeni tesiste, showroom ve mekanik atölyeler, kaporta, boya atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış, Volkswagen Doğuş Finans, misafir kafeteryası ile idari ve sosyal birimleriyle ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda müşteri beklentilerine sorunsuz cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Tesisin ayrıcalıklı hizmetleri arasında ‘Randevusuz Araç Servis hizmeti’ , ‘Ücretsiz Yerinden Alım ve Yerine Teslim Hizmeti’ ve ‘Araç Muayene Öncesi Ücretsiz Check-Up Hizmeti’ gibi hizmetler yer almaktadır.
Özön Otomotiv, Samsun’da ve İstanbul’da üst düzey hizmet anlayışı, deneyimli uzman kadrosu ve profesyonel yaklaşımı ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sağlamaya devam etmektedir.

sadasd
Kapat