HAKKIMIZDA


Özön Grup 1994 yılında kurulmuştur. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde “sürdürülebilir başarı hedefi” ile geliştirdiği projeleri, tüm süreçlerine yansıtarak iş dünyasında fark yaratmayı hedeflemektedir. Özön Grup bugün 8 farklı sektör ve yüzlerce çalışanıyla, devam eden birçok yatırım ve projeleriyle Türkiye’nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam etmektedir. Özön Grup; bünyesindeki otomotiv, araç muayene istasyonları, Scania deniz motorları yetkili bayii, sigorta, petrol ve inşaat sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özön Grup; 1995 yılında Doğuş Otomotiv ile yaptığı sözleşme sonucunda Samsun’da Volkswagen markasının satış ve Volkswagen, Audi, Porsche, Seat markalarının servis bayiliklerini almıştır.1998 yılında ise Türkiye’nin ilk Volkswagen satış ve servis konseptinin açılışı gerçekleşmiştir.

Özön Grup 2014 yılında İstanbul Çekmeköy’de açmış olduğu Volkswagen ve Audi plazası ile otomotiv sektöründe büyümeye devam etmektedir.18.000 metrekare kapalı alana sahip 7 katlı plazada Audi markasında termal konsept, Vw markasında ise modül konsept uygulanmıştır. Yeni plazanın tüm ısıtma ve soğutma sistemi doğaya saygılı, yenilenebilir enerji türü olan jeotermal enerji ile sağlanmaktadır.

Kalite anlayışımız

Özön Grup olarak amacımız, Şirket misyonu doğrultusunda, müşteri odaklı yaklaşımdan ve hizmet kalitesinden ödün vermeksizin, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak; çalışanların gelişimini de yakından takip ederek çalışan memnuniyetini sağlamak; Türkiye’nin mirasını ve değerlerini koruyarak çevreci politikalara uyum ve destek vermek; şimdiye kadar olduğu gibi ileride de hızla pekişen başarısının devamını sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyeti
  • Kaliteli mükemmel hizmet
  • Sürdürülebilir başarı ve büyüme
  • Profesyonel yaklaşım
  • Verimlilik
  • Yenilikçilik
  • Çevreci ve doğaya saygılı yaklaşım

Misyon

Sürdürülebilir büyüme hedefiyle yatırım ve projelerimizi Türkiye’ye değer katacak şekilde uygulamaktır.

Özön Otomotiv

Vizyon

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.
sadasd
Kapat