FİNANS VE SİGORTA

Özön Grup, “Sigorta güven işidir.” ilkesinden yola çıkarak 1997 yılında Özön Sigortacılık Hizmetleri Limited şirketini kurmuştur. Özön Sigorta, Universal Sigorta acenteliği ile sektöre adım atmış, 2000 yılında da Başak Sigorta, 2004 yılında Aviva Sigorta, 2005 yılında AIG Sigorta ve 2006 yılında AXA Oyak acenteliklerini bünyesine katmıştır. Özön Sigorta, yangın, kaza, mühendislik, sağlık, hayat vb. gibi her alanda çalışmalar yaparak uzun vadede var olma bilinciyle poliçe üretimini üst noktalara taşımıştır.


Özön Grup, 2014 yılında Volkswagen Doğuş Finans (Vdf) ile yaptığı anlaşma sonucunda güvenilir ve üstün kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Vdf ile Sıfır ve 2.el araç kredisi, Markalı Kasko, Uzatılmış Garanti, Kredi Koruma Sigortası, Kredi Koruma Plus ve Araç Değer Koruma Sigortası hizmetlerini de sunmaktadır. Vdf anlaşmalı sigortalar; Allianz, Axa, Anadolu, Euroka, Mapfre, Ak Sigorta, Groupama ve Ergo Sigortadır.

Özön Grup; Vdf ile doğru bilgi ile doğru poliçe üreterek, müşteriye ihtiyacı doğrultusunda farklı kredi ödeme alternatifleri sunarak; müşteri ve acente haklarından taviz vermeden, kalite standartlarına uygun hizmet prensibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

sadasd
Kapat