İkinci El

Özön DOD (DOĞUŞ OTO DEĞERLENDİRME)

İkinci el araçta taşıt alım-satım vergisinin azaltılmasıyla önemleri bir kat daha artan bu kuruluşlar içinde ikinci el otomobili güvenle alıp, kolayca satabilme imkânı sunan ve en güvenilir şirketlerden biri olan DOD, 2006 yılında start alan yeniden yapılanma süreci içinde Türkiye genelinde yaptığı istikrarlı genişleme politikası çerçevesinde yoluna devam ediyor. 
DOD, yeniden yapılanma sürecinin devamı olarak, 500 m²’lik kapalı alanda kurulan Özön DOD Samsun ve Türkiye nin her bölgesine hizmet vermektedir.

 Özön DOD, Aksesuar temini, istenilen araca ekspertiz, araç yenileme ve sigorta hizmetleri de sunuyor. Ayrıca vdf–DOD ortaklığı ile, ikinci el araç alımında her marka için tüketici kredisi sağlıyor.

Özön DOD, 10 uzman personeli, satışa sunulacak tüm araçları, motorundan elektrik donanımına kadar kapsamlı bir kontrolden geçiriyor. Satılan araçların tüm resmi takip işlemleri ise, bizim tarafından tamamlanıyor.

İkinci el araç dünyasına yepyeni bir anlayış getiren DOD, ikinci el araç fiyatlarını yakından takip ederek, araç alım satımında tarafların memnun olacağı bir satış değeri oluşturmayı da hedefliyor.  

 

 
İkinciel Bölümüne Ait Fotoğraflar
 
 Dod Satış Sayfamıza Gitmek için Tıklayınız...
 

 

ANA SAYFA l İLETİŞİM
Designed By
Copyright © 2009 | Tüm Hakları Saklıdır. www.ozogrup.com.tr